Digital
Marketing

اندیشه ی نو طرح نو
بهینه سازی سایت یا سئو چیست؟

دسته بندی: بهینه سازی سایت
بهینه سازی سایت یا سئو چیست؟

بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو(SEO) امروزه مهم تر از همیشه است.

همانطور که می دانید برای حضور و بقا در دنیای کسب و کار  ,داشتن یک وب سایت اجتناب ناپذیر است،اما داشتن صفحات وب در بین میلیون ها میلیون صفحه وب بازخوردی به همراه ندارد.پس از راه اندازی وب سایتتان باید در فکر این باشید که بتوانید،وب سایتتان را از طریق موتورهای جستجو در معرض دید کاربران قرار دهید.

فعالان در بخش کسب و کارهای آنلاین، معتقد هستند،بالا بردن شمار بینندگان یک سایت لازمه موفقیت در دنیای وب و تجارت آنلاین است. این که سایت در چه حوزه ای فعالیت می کند،مهم نیست، آنچه اهمیت دارد این است که سایتی که به دنبال فروش کالا یا خدمات و کسب درآمد است، باید بیننده داشته باشد.

چرا باید سایت را با استانداردهای موتور های جستجو بهینه کنیم:

موتورهای جستجو به دنبال رضایت کاربران هستند،آنها به طور مستمر با بکارگیری الگوریتم های پیچیده و جدید سعی در شناخت سایت های مفید و پر محتوا هستند.تا با رنک دهی آنها به رسالتشان نسبت به اعتماد کاربران عمل کرده باشند.پس بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو در واقع بهینه سازی وب سایت برای کاربرانمان است.

برخی از دلایل اهمیت موتورهای جستجو

 • کاربران، موتورهای جستجو را ورودی اصلی خود برای یافتن وب سایت ها مطرح می کنند.
 • تعداد غالب کاربران، هر روز جستجو می‌کنند و بیش‏تر این جستجوها به دنبال کالا یا خدمات است.
 • درصد زیادی از ترافیک هدفمند در اینترنت را موتورهای جستجو ایجاد می کنند.

اغلب کاربران دریافته اند که در بیشتر موارد ده رتبه اول نتایج جستجو می تواند آن‏ها را به هدفشان برساند.با توجه به اهمیت رنکینگ بالا هر چه سریعتر نسبت به بهینه سازی سایتتان اقدام کنید.

 

 

سئو سایت مجموعه ای از تکنیک های خاص در کنار تجربه کارشناسان حرفه ایی است. و به سادگی امکان پذیر نمی باشد.  نيازمند دانش و مطالعه زياد و صبر است. موتور‌هاي جستجو با تغيير مداوم الگوريتم‌هاي رتبه‌بندي خود قابل پيش‌بيني نیستند؛ وظيفه مهندسين سئو بروز نگه داشتن اطلاعات خود و بالا نگه داشتن رنک سایت مشتریان در اين زمينه است.

با شرکت پارس نمودار تماس گرفته از تخصص و تجربه ما در جهت افزایش اعتبار کسب و کارتان بهرمند شوید.

 

 

مقالات مرتبط


 • چند واژه مهم از فرهنگ واژگان سئو
  چند واژه مهم از فرهنگ واژگان سئو

  سئو پی آر یکی از حوزه هایی است که به شدت در حال تغییر است. بنابراین متخصص سئو بایستی مرتبا خود را با استفاده از منابع این حوزه به روز کند .این مطلب به چند واژه سئو پی آر می پردازد

 • موتور جستجو گر
  موتور جستجو گر

  اگر همین حالا یک وب‌سایت دارید باید برای شروع کار سئو، وب‌سایت خود را مورد بررسی قرار دهید. هر ماه، گوگل در رابطه با جریمه‌های‌ش دقیق‌تر می‌شود و قوانین جدی‌تری را وضع می‌کند.

 • Black hat seo
  Black hat seo

  استفاده از تکنیک های سئو درجهت رضایت مشتریان و رعایت تمام قوانین و اصول در این مسیر را سئو کلاه سفید می گویند.