Digital
Marketing

اندیشه ی نو طرح نو
Black hat seo

دسته بندی: بهینه سازی سایت
Black hat seo

استفاده از تکنیک های سئو درجهت رضایت مشتریان و رعایت تمام قوانین و اصول در این مسیر را سئو کلاه سفید می گویند.استفاده از ضعف موتورهای جستجو و تکنیک های فریب آنها در کنار عدم اهمیت به رضایت بازدیدکنندگان روش کلاه سیاه است. شاید شما هم به تبلیغات سئو ارزان قیمت در کوتاهترین زمان برخورده باشید.این سوال پیش می آید ،که چطور این امر اتفاق می افتد. بدون شک افرادی که دست به این نوع از تبلیغات می زنند. فقط با روشهای غیر اصولی برای مدت زمان محدودی می توانند نتایجی را برای وب سایت بهمراه داشته باشند.اما باید منتظر جریمه های غیر قابل جبرانی نیز باشند.

سئوی کلاه سیاه به عنوان یک کاربرد ناپسند تعریف شده است که باعث بهبود رنک و رتبه یک سایت در نتایج موتور جستجوی گوگل می شود. این روشها برخلاف قوانین موتور جستجو هستند،و ممکن است سایت شما را از موتور جستجو و سایتهای وابسته به آن محروم نمایید. با وجود الگوریتم های موتورهای جستجو بخصوص گوگل(الگوریتم پاندا)،که به طور مستمر ابدیت می شوند. این ترفند ها بسیار ناکارآمد شناخته شده.

Black Hat Seo

برخی از روشهای بلک هت سئو:

 • مخفی سازی لینکها و متن
 • استفده غیر اصولی از کلمات کلیدی
 • گزارش دادن تخلف یک رقیب

مهم ترین توصیه ما در پارس نمودار به عنوان یک شرکت قدیمی و خوشنام در امور طراحی سایت و بازاریابی الکترونیکی این است، که وب سایت تان را که در واقع نماینده کسب و کار شما در دنیای مجازی است،را به متخصصین با تجربه  بسپارید.

شما می توانید از مشاوره کارشناسان سئو در پارس نمودار برخوردار باشد،با ما در ارتباط باشید.

مقالات مرتبط


 • الگوریتم پنگوئن
  الگوریتم پنگوئن

  سرانجام پس از دو سال انتظار، الگوریتم پنگوئن گوگل مجددا بروزرسانی شد. این چهارمین بروزرسانی بزرگ است؛ و به گفته گوگل این آخرین بروزرسانی از این سری است.

 • سئو چگونه کار میکند؟ (اینفوگراف)
  سئو چگونه کار میکند؟ (اینفوگراف)

  سئو به معنای تکنیک هایی است که با استفاده از آنها میتوان رتبه سایت را در نتایج گوگل و سایر موتور های جستجو بهبود داد .

 • اهمیت Dublin Core در بهینه سازی سایت(SEO)
  اهمیت Dublin Core در بهینه سازی سایت(SEO)

  Dublin Coreدر سال ۱۹۹۵ پا به عرصه گذاشت و نام آن برگرفته از مکان تولد آن یعنی Dublin Ohio است. در ابتدا استفاده از این متاتگ بسیار رایج بود و گوگل شدیدا به آن اهمیت می‌داد اما کم کم از ارزش آن کاسته شد.