حضور در صفحه یک گوگل
امکان دسترسی هزاران مخاطب به کسب و کار شما را میسر می سازد.

SEO

سئو و بهینه سازی وب سایت

ا

سئو چیست؟
سئو Search Engine Optimization به معنای بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجوگر می باشد. تاریخچه سئو به زمان پیداش موتورهای جستجو تا به امروز باز می گردد.
سئو را می توان به دو بخش اصلی تقسیم نمود :
سئو خارجی: مجموعه ای از نکات و تکنیک های که وب سایت شما را نسبت به رقبایتان به جایگاه بالاتری می رساند.
سئو داخلی: مجموعه ای از تکنیک های که به صورت مجزا همسو با الگوریتم های ارائه شده توسط گوگل بر روی سورس های سایت شما انجام می شود.

مفهوم بهینه سازی موتور جستجو
بهینه سازی موتور جستجو مجموعه ای از استراتژی ها, تکنیک ها و تاکتیک های ست که به منظور افزایش میزان بازدیدکنندگان یک وب سایت بوسیله ارتقا رتبه سایت در صفحه نتایج برتر جستجو در موتورهای جستجوگری چون گوگل, بینگ ودیگر موتورهای جستجو مورد استفاده قرار می گیرد.
امروزه بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو(SEO) بیش از گذشته از اهمیت برخوردار است. برای حضور و بقا در دنیای کسب و کار داشتن یک وب سایت اجتناب ناپذیر است، با این حال داشتن صفحات وب در بین میلیون ها میلیون صفحه بازخوردی به همراه نخواهد داشت. از همین رو پس از راه اندازی وب سایتتان می بایست از طریق موتورهای جستجو به دنبال راهکاری برای قرار دادن وب سایتتان در معرض دید کاربران باشید. متداول است که کاربران اینترنت روی صفحات متعدد نتایج جستجو کلیک نکنند, بنابراین به منظور هدایت میزان بازدید بیشتر به سایت, رتبه ی سایت ضرورت دارد. هرچه وب سایت مورد نظر در نتایج جستجوی اصلی از رتبه طبیعی بالاتری برخوردار باشد, شانس بیشتری وجود دارد که سایت مورد نظر مورد بازدید کاربر قرار بگیرد.

در تجارت الکترونیک و بازاریابی اینترنتی که افزایش میزان بازدید از سایت امری حیاتی می باشد، بهینه سازی موتور جستجو در کنار سایر اقدامات بهینه سازی همچون ثبت در موتور جستجو بسیار ضروری است.

ا
ا

اهمیت بهینه سازی موتور جستجو
اهمیت بهینه سازی موتور جستجو و پیروی از الگوریتم های جدید گوگل از آن جهت کلیدی است که رتبه برتر و بالاتر در نتایج جستجو منجر به افزایش بازدید وب سایت شما از سوی کاربران و مراجعه بیشتر افراد به سایت وشانس ارتباط ، خرید را افزایش داده که این مهم می تواند برای شما منجر به درآمدزایی بیشتر شود.

انواع بهینه سازی موتور جستجو
دو الگوی عمده در خصوص بهینه سازی موتور جستجو وجود دارد که الگوی اول بهینه سازی موتور جستجو کلاه سفید (نوع "خوب")، و الگوی دوم بهینه سازی موتور جستجو کلاه سیاه (نوع: نه چندان خوب آن ') می باشد. البته نظرات متفاوتی در مورد ماهیت هر یک از این الگوهای بهینه سازی موتور جستجو وجود دارد. اطلاعات مورد نیاز خودتان را جمع آوری نمایید تا بتوانید این دو الگو را از هم تفکیک کرده و تصمیم گیری آگاهانه ای انجام دهید.
شرکت پارس نمودار متخصص در زمینه طراحی سایت و بهینه سازی سایت بر پایه سئو و مارکتینگ می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات ارائه شده در خصوص بهینه سازی موتور جستجو می توانید با شرکت پارس نمودار تماس حاصل فرمایید و از خدمات مشاوره رایگان ما بهرمند گردید

ا

چرا پارس نمودار؟

بهینه سازی سایت فرایندی حساس است، در صورتی که با افراد غیر حرفه ای همکاری کنید خطر بسته شدن دامنه سایتتان را پذیرفته اید، چرا با ما همکاری کنید؟

arrow

با توجه به تغییر و بروز رسانی های مستمر خزنده های موتور های جستجو نظیر گوگل ، یاهو و بینگ مشورت با یک تیم زبده و متخصص رسیدن شما را به مقصدتان نزدیک تر میکند


وب سایت نمایشگاه 24 ساعته کسب و کار شماست با پکیج های سایت ساز های ارزان قیمت و کپی به خود ضرر نزنید .