Digital
Marketing

اندیشه ی نو طرح نو
انتخاب دامنه و میزبانی ذخیره سازی برای سایت های محلی

دسته بندی: بهینه سازی سایت
انتخاب دامنه و میزبانی ذخیره سازی برای سایت های محلی

انتخاب دامنه و میزبانی ذخیره سازی برای سایت های محلی

در زمان حال انقدر میزان رقابت سایت های کسب و کار در زمینه افزایش بازدید شدت گرفته که تمرکز اغلب سایت ها  بر روی بازدید کنندگان محلی  قرار داده شده است.

 به افرادی که از یک مکان جغرافیایی  خواصی یک سایت را دیدن میکنند بازدید کنندگان محلی میگویند .

مسلما سایت هایی که به دنبال بازدید کنندگان محلی هستند  سایت های کسب و کار میباشند حال میتواند یک مرکز فروش مواد غذایی باشد یا یک آرایشگاه .

اگر میخواهید سایت خود را برای بازدید کنندگان محلی بهینه کنید باید در انتخاب نام دامنه دقت داشته باشید زیرا موتور های جستجو به نام دامنه اهمیت ویژه ای میدهند .

نام دامنه ای که انتخاب میکنید باید با محلی که در نظر دارید مرتبط باشد به طور مثال فروشگاهی در منطقه جردن تهران دارید که نام دامنه بدین صورت میشود.

Jordanstore.ir

حال سوال پیش می آید که جرا دامنه دات آی آر را استفاده کردیم که در زیر به این سوال میپردازیم

1- اعتماد کاربر  :

 کاربر وقتی میبیند که شما از دامنه ملی استفاده میکنید میداند اغلب کسانی که از دامنه ملی استفاده میکنند مرتکب جرائم اینترنتی و جعلی نمیشوند  .

2- مشخص شدن محلی بودن سایت برای موتور های جستجو :

وقتی از دامنه ملی استفاده کنید موتور های جستجو به این نتیجه میرسند که این وبسایت در ایران فعالیت میکند و بیشتر سایت را برای افرادی که در ایران زندگی میکنند به نمایش میگذارد .

انتخاب محل جغرافیایی میزبانی ذخیره سازی برای این دسته وبسایت ها

انتخاب دامنه و میزبانی ذخیره سازی برای سایت های محلی

از آنجایی برای افزایش سرعت رد و بدل اطلاعات  فاصله کاربر تا محلی که اطلاعات شما ذخیره شده است شرط بسیار مهمی میباشد صحیح آن است که از سرور های داخل کشور استفاده شود و مخصوصا سرور هایی که در شهر شما فعال میباشد . زیرا با این کار فاصله رد و بدل اطلاعات کاهش میابد و سرعت فراخوانی اطلاعات افزایش .

مقالات مرتبط


 • اهمیت روانشناسی رنگ در طراحی وب سایت
  اهمیت روانشناسی رنگ در طراحی وب سایت

  دنیای رنگ با زندگی انسانها درهم آمیخته است.با توجه به اینکه انسان معاصر ساعتهای قابل توجهی را درفضای مجازی میگذراند،این موضوع برای ساخت و طراحی وب سایت حائز اهمیت می باشد.

 • اینفوگرافیک رویکردهای طراحی وب سایت در سال 2017
  اینفوگرافیک رویکردهای طراحی وب سایت در سال 2017

  بسیاری از کسب و کارها وب سایت هایی دارند که فاقد هرگونه کارآیی است.

 • نکات مهم طراحی یک وب سایت در تجارت الکترونیک
  نکات مهم طراحی یک وب سایت در تجارت الکترونیک

  از لحاظ عملکرد، بایستی قابلیت مناسب را داشته باشد به طوریکه سایت ما صفحات آن به درستی کار کنند و سریع بارگذاری شوند و مستقیما برود به سمت چیزی که مخاطب ما درخواست می کند.