Digital
Marketing

اندیشه ی نو طرح نو
5 ویژگی برتر لینکداین

دسته بندی: شبکه های اجتماعی
5 ویژگی برتر لینکداین

پنج ویژگی برتر لینکدین که می تواند برای کسب و کار شما سودمند

اشاره یا همان Mention

جدیدترین ویژگی لینکدین است که به بسیار کارآمد می باشد. این قابلیت جدید به شما امکان برقراری ارتباط با هر یک از افرادی که در لینکدین آنها را دنبال می کنید، می دهد.

جست و جو در لینکدین  linkedin search

الگوریتم جدید جست و جو یا همان search

 شامل ویژگی هایی ست که هدفشان مفیدتر و کارآمدتر کردن پردازش داده ها می باشد. این ویژگی برای افراد متخصص و مشاغل آنها بسیار مفید و کاربردی است.

صفحات مجازی مربوط به شرکت ها و سایر سازمان ها  company pages

صفحاتی که به معرفی شرکت ها و مشاغل می پردازند به شما این امکان را می دهند تا با مشاغل بیشتر آشنا شوید، با مردم بیشتری آشنایی پیدا کنید و راحت تر به معرفی برندتان بپردازید.

قابلیت معرفی خود   get introduced

این قابلیت فوق العاده به شما این امکان را می دهد تا به راحتی با افرادی که حرفه و شغلشان به شما شبیه است، ارتباط برقرار کنید. علاوه بر این با استفاده از این قابلیت شما می توانید با استفاده از کلمات کلیدی و جست و جوی آنها با افرادی که می خواهید وارد تعامل کاری شوید.

راهنما  لینکدین linkedin signal

این ویژگی به شما این امکان را می دهد تا به راحتی میان آخرین به روز رسانی ها، چت ها و غیره جست و جو کنید و مطلبی که می خواهید را بیابید. در واقع این امکان را دارید که بدون اینکه میان تعداد زیادی پست و چت دچار سردرگمی شوید، بلافاصله چیزی که برایتان حائز اهمیت است را پیدا کنید.

مقالات مرتبط


 • مدیر برتر رسانه های اجتماعی - مدیر سوشیال | اینفوگرافیک
  مدیر برتر رسانه های اجتماعی - مدیر سوشیال | اینفوگرافیک

  یک مدیر رسانه اجتماعی میبایست در برابر رگبار مداوم اظهار نظرات و سوالاتی که به صورت روزانه در پایگاههای اجتماعی وی مطرح میگردد به گونه ای خستگی ناپذیر پاسخگو باشد.

 • تجارت در شبکه های اجتماعی
  تجارت در شبکه های اجتماعی

   یکی از کاربردهای شبکه های اجتماعی: فروش محصولات یا خدمات هدف اصلی اکثر شبکه های اجتماعی فروش محصولات می باشد .پس جای تعجب ندارد که این روزها بازاریابی از طریق شبکه های اجتماعی افزایش چشم گیری داشته است.

 • کاربرد های شبکه های اجتماعی
  کاربرد های شبکه های اجتماعی

  شبکه های اجتماعی در اکثر مواقع برای اطلاع رسانی و کشف ، اخبار ، رسانه ها و محتواهای جدید مورد استفاده قرار میگیرند.در واقع "کشف" (Discovery) یک فعالیت جستجو است