Digital
Marketing

اندیشه ی نو طرح نو
کاربرد های شبکه های اجتماعی

دسته بندی: شبکه های اجتماعی
کاربرد های شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی در اکثر مواقع برای اطلاع رسانی و کشف ، اخبار ، رسانه ها و محتواهای جدید مورد استفاده قرار میگیرند.در واقع "کشف" (Discovery) یک فعالیت جستجو است.

شبکه های اجتماعی همچنین می توانند به عنوان ابزاری برای ایجاد لینک مورد استفاده قرار گیرند و این امر به سئو سایت کمک می کند.

افراد زیادی برای یافتن محتواهای خود در شبکه های اجتماعی جستجو می کنند . همچنین ارتباطات اجتماعی می تواند روی نتایج جستجوی یک موتور جستجو تاثیر بسزایی بگذارد.

برای برخی از شرکت ها فعالیت در رسانه های اجتماعی شروع شده است و به بازاریابی رسانه های اجتماعی به عنوان یک ابزار مهم می نگرند. اما هنوزشرکت هایی وجود دارند که چیزی در باره بازاریابی شبکه های اجتماعی نشنیده اند و هیچ تجربه ایی در این زمینه ندارند.

ویژگی های استفاده از شبکه های اجتماعی

 • تعامل بیشتر و موثرتر با مشتریان
 • افزایش وظیفه شناسی نسبت به برند تان
 • افزایش شناسایی برند در بازاریابی شبکه اجتماعی

 

مقالات مرتبط


 • بایدها و نبایدهای بازاریابی در شبکه های اجتماعی
  بایدها و نبایدهای بازاریابی در شبکه های اجتماعی

  همان طور که در مقاله های قبلی به آن اشاره کردیم در بازاریابی شبکه های اجتماعی افراد با هدف برقراری ارتباط با مخاطبان و برندسازی در این شبکه ها حضور پیدا می کنند.

 • استفاده از شبکه های اجتماعی و افزایش رتبه سایت در موتور جستجو گر
  استفاده از شبکه های اجتماعی و افزایش رتبه سایت در موتور جستجو گر

  سئو سایت بهترین راه برای دریافت ترافیک مرتبط با کسب وکار شما از طریق موتورهای جستوگر است

 • مدیر شبکه های اجتماعی و دلایل اصلی نیاز به آن
  مدیر شبکه های اجتماعی و دلایل اصلی نیاز به آن

  شبکه های اجتماعی در حال تغییر دادن روش های کسب و کار هستند. امروزه برای افراد و کسب و کارهایی که هوشمندانه از شبکه های اجتماعی استفاده می کنند نتایج و ثمرات بسیار شگفت انگیزی حاصل می شود.  هر تجارتی می تواند با به کارگیری فردی حرفه ای در حوزه تجارت الکترونیک، کلیه امور شبکه های اجتماعی و دیجیتال مارکتینگ خود را به صورت بهینه اداره کند.