۷ روش قدرتمند برای طراحی کمپین بازاریابی دیجیتال در سال ۲۰۱۹

تاریخ درج مطلب: ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۸
دسته بندی: بازاریابی و تبلیغات
۷ روش قدرتمند برای طراحی کمپین بازاریابی دیجیتال در سال ۲۰۱۹

با توجه به جایگاه  بازاریابی دیجیتال در سال ۲۰۱۹ در جهت رشد کسب‌ وکار ، رویکردها و تاکتیک‌های مختلفی وجود دارند که می‌تواند استراتژی خود را به  سطح بالاتری ارتقا داد، ایجاد پایگاه مشتریان، فروش بیشتر و در نهایت رسیدن به اهداف تجاری می باشد.

7 روش قدرتمند در سال 2019 برای ارتقا کمپین های دیجیتال مارکتینگ ارایه می شود

1.تولید محتوای با کیفیت

نکات، فنون و ابزارهای بسیاری برای بازاریابی دیجیتالی و بازاریابی محتوا وجود دارد، اما هیچ چیز مهم‌تر از کیفیت نیست.

در سال ۲۰۱۸ بازاریابی محتوا به شدت محبوبیت یافت. بازاریابان و کسب و کارها قدرت بازاریابی محتوا را برای برندسازی ، جذب مشتریان و رشد کشف و بکار بستند.
با این حال،بخشی دیگر بیش از حد بر عواملی مانند SEO، کلمات کلیدی، backlinks بک لینک از سایت های دیگر و تبلیغات در رسانه‌های اجتماعی تمرکز داشتند.
گرچه تمام این ابزارها مهم هستند و می‌توانند بازاریابی محتوا را حمایت و موفق کنند، اما قدرت  و رویکرد واقعی  این ابزار را نادیده  میگیرند، زیرا کانتنت مارکتینک چیزی از ارزش واقعی محصول یا خدمات شما را برای مشتریان و یا مشتریان احتمالی شما ارائه می‌دهد.
مهم‌تر، تمرکز بر ایجاد محتوای خوب که جذاب و پاسخگوی نیازهای مشتریان تان میباشد. با تولید و انتشار محتوای خوب، بقیه  کارها به خودی خود اتفاق می افتاد: شما بک لینک های طبیعی و ارگانیک باکیفیت دریافت می‌کنید، فروش و روابط مستحکمی با مشتری خود ایجاد می‌کنید.

2.بررسی سایت از نظر SEO فنی  

SEO یکی از عوامل کلیدی جذب  ترافیک به سایت شما است که بخش مهمی از هر استراتژی بازاریابی دیجیتال است.
به طور کلی SEO دو حوزه اصلی دارد: بهینه‌سازی در صفحه و SEO فنی- تخصصی
. SEO تخصصی گستره‌ای از فاکتورها را تحت پوشش قرار می‌دهد که رتبه شما در گوگل و دیگر موتورهای جستجو تاثیر گذار وشامل سرعت سایت، نقشه‌های سایت، حذف تغییر مسیر های بد و محتوای کپی می باشد.
بررسی و ارزیابی تخصصی SEO به شما نشان خواهد داد که چه چیزی کار می‌کند، و چیزی برای بهبود  و بهینه سازی به آن نیاز دارید.
 شما نیاز به یک متخصص برای انجام این کار دارید – البته تعدادی ابزار ارزیابی وجود دارد که می‌توانید برای بررسی عملکرد سایت از آن‌ها استفاده کنید.

 

3.بک لینک های بیشتری بسازید

دریافت بک لینک یا پیوند و ایجاد ارتباطابزار قدرتمندی برای بهبود SEO و همچنین جذب ترافیک طبیعی و ارگانیک به سایت شما می باشد.

بک لینک سازی شامل ایجاد لینک‌هایی از سایت‌های معتبر که به سایت شما باز می‌گردند و جایگاه سازی است. گوگل هوشمندتر و باهوش‌تر می‌شود و به دنبال راه‌هایی برای تعیین مناسب‌ترین و ارزشمندترین محتوا برای رتبه‌بندی است.

داشتن ارتباط و لینک با سایت شما از سایت‌های دیگر، یک شاخص مهم برای گوگل است که محتوای شما ارزشمند و غنی است. البته، این پیوندها افراد رانیز ترغیب می‌کند که به طور ارگانیک از سایت شما بازدید کنند، این به معنی آگاهی از برند و فروش احتمالی بیشتر.

ایجاد محتوای با کیفیت بالا مسیری است که این اتفاق به صورت ارگانیک خواهد افتاد، البته می‌توانید بک لینک بیشتری را بوسیله روابط‌عمومی کارآمد راه‌اندازی کنید.

4.بکار گیری افراد متخصص و حرفه ایی

بسته به اندازه کسب‌وکار شما، شما احتمالا می‌توانید اغلب جنبه‌های بازاریابی دیجیتال خود را در خانه مدیریت کنید. با این حال، کار کردن با یک آژانس بازاریابی دیجیتال حرفه ایی می‌تواند کسب‌وکار تان را متحول کند.
البته هیچ کس به انداره شما به کسب‌وکار تان علاقه و اشراف ندارد، اما یک متخصص در این زمینه است.
آن‌ها دانش فنی عمیقی دارند که تنها از سال‌ها کار و تجربه در این صنعت بدست می آید. آنها روی این موضوعات هر روز تمرکز دارند، آن‌ها روزآمد و با آخرین ابزار و جدیدترین روش‌ها برای ساخت برند شما و هدایت و به حرکت دراوردن فروش بهتر تلاش می کنند.

شما می‌توانید کل بخش‌های بازاریابی دیجیتال خود را به یک آژانس برون سپاری کنید، یا می‌توانید با آن‌ها در پروژه‌های خاص، مانند SEO، تولید محتوا و یا ایجاد ارتباط و لینک سازی  استفاده و همکاری کنید.

5.استفاده از ابزار و نرم افزار های آنلاین

ابزارها و نرم‌افزار منبع دیگری که می توانید از آن برای بهبود بیشتر بازاریابی دیجیتال استفاده کرده و رشدبهتری در کسب‌وکار داشته باشید.

ابزارهای متنوع بازاریابی دیجیتال موضوعات مختلفی را پوشش می‌دهند. برخی مانند Ahrefs، Ubersuggest کمک کنند بهترین کلمات کلیدی برای SEO را شناسایی کنید.

برخی مانند CoSchedule، HootSuite و Buffer کمک میکند که استراتژی رسانه‌های اجتماعی خود را سازمان دهی کرده و محتوای خود را زمان بندی کنید، در حالی که ابزارهایی مانند BuzzSumo به شما کمک می‌کنند تا محتوای تعاملی بیشتری ایجاد کنید................................... این پاراگراف اگر مصداق بومی دارد اصلاح بشه

برای بازاریابی ایمیلی، ابزار عالی شامل تماس مداوم MailChimp  برای بازاریابی ایمیلی، ابزارهای عالی شامل تماس مداوم و MailChimp با طراحی سازگار  وکاربرپسند می باشد.

آشنایی با ابزارهای در دسترس و مطالعه نحوه موثر استفاده از آن‌ها می‌تواند تفاوت بزرگی در به حداکثر رساندن تلاش‌های بازاریابی دیجیتال شما ایجاد کند.

6.ایجاد سینرژی یا هم افزایی با بازاریابی درون گرا و برون گرا  Inbound and Outbound Sales

یکی از نقاط قوت بازاریابی دیجیتال، فرصت‌هایی است که برای استفاده از تکنیک‌های فروش داخلی و خارجی برای پشتیبانی و ارتقا یکدیگر وجود دارد.

در بازاریابی Outbound قرار دادن اطلاعات در مقابل مشتریان بالقوه است، حتی اگر انتظار چنین اطلاعاتی را نداشته و یا “به دنبال چنین اطلاعاتی نبودند”. تکنیک‌های اوت باند شامل تبلیغات سنتی مانند: آگهی و تبلیغات در روزنامه، رادیو، تلویزیون و ...
بازاریابی اینباند و فروش درون گرا  ورودی بوسیله وبسایت شما ، محتوا ، اشاره مشتری و ورودی های  ارجاعی client referral مشتریان است

یکی از اشتباهاتی که بسیاری از کسب و کارها مرتکب می‌شوند، زمانی که فروش خوب  اینباند داشته ، پشت میزخود به صندلی لم می دهند و فروش خارجی را دنبال نمی‌کنند. این می‌تواند یک فرصت بزرگ از دست رفته در فروش و درآمد حاصل از فروش خارجی" آوت باند" باشد.
 علاوه بر این، این دو استراتژی، اگر چه متمایز هستند، می‌توانند به خوبی با یکدیگر کار و تلفیق کرد  تا متقابلا یکدیگر را حمایت کنند.
 به عنوان مثال:  هنگامی که در استراتژی ساخت لینک خود موفق بوده‌اید و لینک  سایت تان در وب سایت‌های معتبر و شناخته‌شده مرتبط کرده‌اید. سپس می‌توانید با ترویج کسب‌وکار خود "همانطور که در …" این سایت‌ها دیده می‌شوند، استفاده کنید. مانند تی وی شاپ ها
این یک هم افزایی شگفت‌انگیز در زمینه بازاریابی داخلی است.

7.ترافیک ورودی را به مشتری تبدیل کنید

ترافیک یا  آوردن بازدیدکنندگان به سایت شما تنها نیمی از کارزار و جنگ است. زمانی که آن‌ها در آنجا هستند، شما باید این بازدیدکنندگان را به مشتریان واقعی تبدیل کنید. کاری که شما می‌خواهید بازدید کنندگان تان صرف خرید یک محصول، تماس با شما برای دریافت پروپوزال یا پیشنهاد، ثبت‌نام برای خبرنامه ، دانلود فایل و یا اقدام دیگری است.
بهر حال شما می‌خواهید مطمئن شوید که سایت شما نرخ تبدیل بهینه ایی دارد.
 عوامل زیادی در این رابطه وجود دارد که با تجربه کاربری بر روی سایت شما و کیفیت محتوای شما آغاز می‌شود. کاربر با سایت شما درگیر شده و نرخ پرش او به حد اقل رسیده،  فرصت‌های زیادی برای تعامل  کاربران در سایت و ویژگی‌های خاصی نیز گنجانیده تا جریان جذب و هدایت  به قیف فروش  حداکثر برسد.


امتیاز دهی به مطلب

ارسال نظر
تعداد نظر: 0 نظر


لطفا باز خورد خود از مطلب را برای ما ارسال نمایید
مقالات مرتبط


 • دیجیتال مارکتینگ | 7 نکته ای که باید بدانید
  دیجیتال مارکتینگ | 7 نکته ای که باید بدانید

  امروزه، مجریان دیجیتال مارکتینگ با چشم اندازی کاملا متفاوت با آنچه 10 سال پیش وجود داشت مواجهند. بازاریابان چابک و موفق متوجه اهمیت هشدارهایی که به مشتریان همواره فعال و درحال تغییر امروزی اشاره دارند هستند.

 • بازاریابی اینترنتی – آنلاین مارکتینگ
  بازاریابی اینترنتی – آنلاین مارکتینگ

  Online Marketing  بازاریابی الکترونیک، بازاریابی دیجیتال و بازاریابی تحت وب، مجموعه فعالیت های هدفمند و تحت استراتژی واحد در ارتباط با معرفی خدمات یا محصولات یک کسب و کار بوده و راهکاری ضروری و سودمند  برای بازاریابی و فروش وآگاهی ازبرند می باشد.

 • دیجیتال مارکتینگ (بازاریابی دیجیتال) و ترندهای سال  2019
  دیجیتال مارکتینگ (بازاریابی دیجیتال) و ترندهای سال  2019

  دیجیتال مارکتینگ (بازاریابی دیجیتال) هم مانند دیگر حوزه های علمی و حتی بیشتر از مابقی حوزه ها در معرض ترندهای جدید است. مدت زیادی تا آغاز سال جدید میلادی (2019) نمانده و با تغییر سال، تغییرات مهمی در حوزه های مختلف دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی اینترنتی مانند شبکه های اجتماعی، تبلیغات پولی آنلاین، بازاریابی محتوایی و بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) نیز در حال وقوع است.

email

با عضویت در خبرنامه از خبر های جالب ما عقب نمانید