مدیریت بازاریابی اینستاگرام

تاریخ درج مطلب: ۱۹ اسفند ۱۳۹۷
دسته بندی: شبکه های اجتماعی
مدیریت بازاریابی اینستاگرام

تا کنون مطالب متنوعی درباره استراتژی در شبکه های اجتماعی ، بازاریابی و مدیریت در شبکه های اجتماعی ، مدیریت شبکه های اجتماعی ، دیجیتال مارکتینک و ترندهای 2019 ، بازاریابی اینترنتی ، اینستاگرام مارکتینگ ،  و اینفوگرافیک های  متعدد مانند مدیربرتر شبکه های اجتماعی ، و... را از جدیدترین منابع بین المللی و ترند های روز، محتوا تهیه و ترجمه کردیم.

کسب و کارهای ایرانی هم  روز به روز متوجه قدرت بازاریابی، اطلاع رسانی و جذب مشتری از رسانه های اجتماعی را شده و تلاش می کنند تا از این راه برای خود ویترینی مخاطب پسند و ورودی بسازند. از طرف دیگر رفتار مصرف کننده امروزی بسیار پیچیده و نامطمئن شده و شرایط ایجاد تقاضا بسیار سخت و فراتر از مدل های قبلی بازاریابی سنتی و یا  شهودی شده است.

در شرایط رکود اقتصادی و دوران کمبود تقاضا برای تحریک مخاطب،بازاریابان باید بر عواطف انسانی،بازاریابی عاطفی، فرهنگی،مشارکتی و ارزش های ویژه برند تمرکز کنند.

رسانه های اجتماعی که بر پایه مشارکت با مخاطبین و مصرف کنندگان استوار است، به  تریبونی  و شا هراهی مناسب برای کسب و کارها تبدیل شده است.

هم اکنون در کشورایران اینستاگرام به یکی از پر طرفدارترین شبکه های اجتماعی  تبریل شده  و" 20 میلیون کاربر" دارد.

ترفند های بازاریابی اینستاگرامی(اصول حرفه ای بازاریابی در اینستاگرام)

هدف

هر کسب و کاری با تعیین نمودن اهداف خود برای حضور در اینستاگرام می تواند با رویکردی شفاف برنامه برای جایگاه سازی، آگاهی دادن و فرهنگ سازی  و افزایش فروش را تعیین کند.

اهداف بازده و طیف گسترده ای می تواند داشته باشد ،اما بهتر است هدفهای اصلی را برای حضور خود در شبکه اینستاگرام مشخص کنیم.

در واقع تعیین اهداف دقیق ،همان برنامه ریزی استراتژیک می باشد.

پروفایل

صفحات اینستاگرام به دو بخش صفحات بیزینسی و صفحات معمولی تقسیم می شود.
 صفحات بیزینسی مانند یک وب سایت برای یک کسب و کار عمل می نمایند. وقتی که کاربران به صفحه پروفایل اینستاگرام شما مراجعه می کنند.می بایست اطلاعات کامل کسب و کار شما را به طور کامل و واضح مشاهده کنند.

استراتژی تولید محتوا

برنامه ریزی محتوا یکی از روش های مطرح کردن برند و نام تجاری کسب و کار در اینستاگرام می باشد ، این برنامه مشخص می کند که چه محتوا و مطالبی را در چه زمانبندی  به معرض دید مخاطبان قرار دهید.محتوایی که باید جذاب و کاربر شما را ترغیب به واکنش (لایک  و کامنت گذاری) نماید.

استوری

استوری و یا "محتوای کوتاه مدت" روشی مهمی در بازاریابی است و بیشترین اثر بخشی را نسبت به پست دارد.با توجه به اینکه استوری ها بیشتر در معرض دید و تایم لاین مشخصی دارند، فالورها واکنش بیشتری برای مشاهده آن نشان می دهند.


امتیاز دهی به مطلب

ارسال نظر
تعداد نظر: 0 نظر


لطفا باز خورد خود از مطلب را برای ما ارسال نمایید
مقالات مرتبط


 • اهمیت هشتگ گذاری در شبکه های اجتماعی و اینستاگرام
  اهمیت هشتگ گذاری در شبکه های اجتماعی و اینستاگرام

  در #بازاریابی_اینترنتی مهم ترین بخش آنالیز کلمات کلیدی است که در واقع کلمات کلیدی سودمند و مناسب کسب و کار مشخص می شود. در شبکه های اجتماعی این هشتگ ها هستند

 • مدیریت شبکه های اجتماعی و اینستاگرام
  مدیریت شبکه های اجتماعی و اینستاگرام

  مدیریت شبکه های اجتماعی یکی از مهم ترین بخش های اجرای دیجیتال مارکتینگ برای کسب و کارهای مختلف است. از جمله کارهایی که در حوزه مدیریت رسانه های اجتماعی انجام میگیرد، تدوین استراتژی برای شبکه های اجتماعی مورد نظر، تولید محتوای تخصصی مناسب و مرتبط و اجرای کمپین های دیجیتال مارکتینگ است. 

  پتانسیل و ظرفیت شبکه های اجتماعی و جذب مخاطب و مشتری خصوصا در کسب و کار و بازاریابی بر همگان واضح و آشکار است. در مقاله مدیریت شبکه های اجتماعی و اینستاگرام به بیان نکاتی پیرامون اهمیت توسعه کسب و کار در شبکه های اجتماعی و مدیریت صحیح این شبکه ها میپردازیم.

 • مدیر شبکه های اجتماعی و دلایل اصلی نیاز به آن
  مدیر شبکه های اجتماعی و دلایل اصلی نیاز به آن

  شبکه های اجتماعی در حال تغییر دادن روش های کسب و کار هستند. امروزه برای افراد و کسب و کارهایی که هوشمندانه از شبکه های اجتماعی استفاده می کنند نتایج و ثمرات بسیار شگفت انگیزی حاصل می شود.  هر تجارتی می تواند با به کارگیری فردی حرفه ای در حوزه تجارت الکترونیک، کلیه امور شبکه های اجتماعی و دیجیتال مارکتینگ خود را به صورت بهینه اداره کند.

 • بازاریابی اینستاگرامی - 13 توصیه تخصصی اینستاگرامی
  بازاریابی اینستاگرامی - 13 توصیه تخصصی اینستاگرامی

  اینستاگرام یکی از پلت فرم هایی است که به سرعت در حال توسعه است و هر روزه کسب و کارهای زیادی به استفاده اینستاگرام برای رشد و توسعه کسب و کارشان در فضای مجازی ترغیب می شوند.در مقاله «بازاریابی اینستاگرامی و 13 توصیه تخصصی اینستاگرامی» نظر چند متخصص حوزه شبکه های اجتماعی را ارائه می دهیم. پس اگر علاقمند به بهبود بازاریابی تان در فضای آنلاین هستید و دوست دارید از آخرین ابزارها و امکانات اینستاگرام آگاه شوید مقاله بازاریابی اینستاگرامی را حتما مطالعه فرمایید.

email

با عضویت در خبرنامه از خبر های جالب ما عقب نمانید