Digital
Marketing

اندیشه ی نو طرح نو
طراحی وب سایت حرفه ای و اختصاصی

دسته بندی: توسعه و طراحی وب سایت
طراحی وب سایت حرفه ای و اختصاصی

وب سایت حرفه ای یا پایگاه اطلاع رسانی بهترین راه برای معرفی و نمایش توانایی های و محصولات بوده و منبع مناسبی برای ارائه خدمات، فروش و پس از فروش کسب و کار شما می باشد .

اما یافتن متخصص و یا شرکتی که یک وب سایت حرفه ای و کاربردی را برای شما تولید کند ممکن است سخت باشد.

نکاتی برای انتخاب بهترین طراح :

ابتدا انتظارات خود را از وب سایت مشخص کنید، و اینکه یک وب سایت حرفه ای باید چه قابلیت هایی داشته باشد.

در نظر داشته باشید که وب سایت حرفه ای موفق و فروشنده توسط شرکت های متخصص و با تجربه در وب تولید، راه اندازی و پشتیبانی می شوند.

احتمالا در قدم اول بنظر میرسد شما ممکن است به یک وب سایت با صفحات معرفی ، خدمات، آلبوم عکس، ارتباط با مشتری و.. نیاز داشته باشید .

ما شما را در این امر مهم یاری خواهیم داد. پیشنهاد ما این است که به صفحه ی وب سایت های حرفه ای که می شناسید و یا توسط دیگران معرفی می شوند را بررسی و ارزیابی کنید تا سطح انتظارات خود را مشخص کنید.

 پس از آن هدف خود را از به راه اندازی یک وب سایت حرفه ای مشخص کرده و اینکه چه مواردی از  اطلاعات کسب و کار شما در صفحات وب نمایش داده شوند.

در مرحله بعد بهتر است بدانید که وب سایت حرفه ای باید ساختار محکم و مخاطب پسند (یوزر فرندلی) و تجربه کاربری UX    (User Experience ) خوبی داشته باشند.   صفحات وب حرفه ای همواره جذاب، پویا و بروز شده می باشند.

نکته مهم:

این نکته را در نظر داشته باشید که وب سایت های ارزان قیمت یا قالب آماده از باگ ها و مشکلات فنی بیشماری برخوردارند ، این سایت ها قابلیت توسعه و ویرایش کمی دارند .

اگر به دنبال ارائه حرفه ای در قالبی مناسب هستید با قالب های حاضر و آماده نتیجه نخواهید گرفت. و نیاز های شما را در فضای مجازی و دیجیتال مارکتینگ به عنوان بستر اصلی و پایگاه فراهم نخواهد کرد.

طراحی وب سایت حرفه ای

راه کار هایی برای طراحی وب سایت حرفه ای

تفاوت وب سایت های ارزان و بی کیفیت با وبسایت حرفه ایی  پیشنهاد ما

 • تهیه فرم های بریف و تحلیل رقبا داخلی و لیدر های جهانی
 • پلتفرم وب سایت حرفه ای ما از کد های آپدیت شده و سئو محور برخوردار است
 • طراحی و گرافیک انحصاری برای برند و کسب و کار شما از ویژگی های وب سایت حرفه ای وبسایت ما می باشد
 • تولید محتوای اختصاصی برای بدست آوردن رنک اورگانیک در گوگل
 • پشتیبانی از وب سایت بصورت 24 ساعته در 7 روز هفته

  ما برای شما راهکار و پیشنهاد متفاوتی متناسب با نیاز هایتان از بازار کسب و کار، رقابت و مشتریان هدف داریم.

 برای موفقیت در  وب  و شبکه های اجتماعی باید برنامه استراتژیک دیجیتال در کنار مشاور قوی و پشتیبان کار آمد در فضای مجازی داشته باشید.

پارس نمودار راهکار های ویژه و منحصر به فرد برای کسب و کار شما در فضای دیجیتال (وب و شبکه های اجتماعی) ارائه میدهد.

ما سایت حرفه ای کسب و کار شما  طراحی ، راه اندازی و پشتیبانی میکنیم .

وب سایت سفیر الکترونیک برند و یکی از مهمترین {تاچ پوینت} ها  می باشد، برای  این نماینده  دیجیتال شبانه روزی  خود حرفه ای تصمیم بگیرید.

 

مقالات مرتبط


 • اینفوگرافیک تفاوت بین UI و UX
  اینفوگرافیک تفاوت بین UI و UX

  UI و UX مخفف هایی هستند که به طور معمول توسط افراد مبتدی و تازه کار به صورت اشتباه استفاده میشوند. این دو واژه کاملا معناهایی متفاوتی داشته که معمولا توسط افرادی که معناهای آن را نمی دانند به جای یکدیگر استفاده می شوند

 • اهمیت روانشناسی رنگ در طراحی وب سایت
  اهمیت روانشناسی رنگ در طراحی وب سایت

  دنیای رنگ با زندگی انسانها درهم آمیخته است.با توجه به اینکه انسان معاصر ساعتهای قابل توجهی را درفضای مجازی میگذراند،این موضوع برای ساخت و طراحی وب سایت حائز اهمیت می باشد.

 • بهینه سازی سایت یا سئو چیست؟
  بهینه سازی سایت یا سئو چیست؟

  همانطور که می دانید برای حضور و بقا در دنیای کسب و کار  ,داشتن یک وب سایت اجتناب ناپذیر است،اما داشتن صفحات وب در بین میلیون ها میلیون صفحه وب بازخوردی به همراه ندارد