Digital
Marketing

اندیشه ی نو طرح نو
افزایش 400 درصدی بازدیدکنندگان LINKDEIN در یک هفته

دسته بندی: شبکه های اجتماعی
افزایش 400 درصدی بازدیدکنندگان LINKDEIN در یک هفته

در یک هفته تعداد بینندگان صفحه LINKDEIN خود را 4 برابر کنید .

این بسیار هیجان انگیز است - نمایش بیشتر به معنای  فرصت های شغلی بالقوه، ارتباطات بیشتر و دیده شدن بیشتر در صنعت و کسب و کار مان  است.

  چیزی که باید  در این  یک هفته  انجام داد، شرکت در چند بحث گروهی است.

حال که کشف کرده ایم   چقدر مفید است که یک عضو فعال باشیم، تلاش خود را برای پیوستن به بحث های گروهی حداقل یک بار در هفته انجام دهیم. در اینجا نحوه انجام این کار را شرح داده و در پایان شما نیز می توانید بازدید از صفحه  خود را افزایش دهید.

 

1. گروه مناسب را پیدا کنید

 

اگر قبلا عضو گروه های مرتبط با کسب و کار و یا علائق خود شده اید ، عالی است. اگر نه، به سادگی،به نوار جستجو در بالای صفحه بروید و برخی از کلمات کلیدی را وارد کنید. اگر استراتژیست محتوا هستید، «استراتژی محتوا»، «بازاریابی محتوا»، « محتوای خلاقانه» و موارد مشابه را امتحان کنید.

اگر شما به فضای ابری علاقه مند هستید، «محاسبات ابری»، «ذخیره سازی ابر»، «رایانش ابری و مجازی سازی» و ...
را امتحان کنید. سپس در نوار چپ کلیک کنید "گروه ها" برای اینکه نتایج را فیلتر شده به شما ارائه دهد.

شما همچنین می توانید یک جستجوی خالی را انجام دهید (بدون وارد کردن هر چیزی وارد کنید) و اجازه دهید LinkedIn به شما نشان دهد که گروه های مورد نظر شما  و ومربوط به شما  چیست.

گروهها از گستردگی (مانند "استراتژی محتوا") تا فوق العاده خاص (مانند "زنان در بازاریابی، است و هر کدام قابلیت های خود را دارا هستند اما خود را محدود نکنید. اگرتازه شروع کرده اید ابتدا شروع به پیوستن به یک گروه کوچک (کمتر از 100 عضو)، یک گروه متوسط (کمتر از 1000 عضو) و یک گروه بزرگ (در هر نقطه از 1000 تا 100،000 عضو) بکنید. این استراتژی به شما امکان می دهد یک ماهی بزرگ در یک حوضچه کوچک، یک ماهی متوسط در یک حوضچه متوسط و یک ماهی کوچک در یک حوضچه بزرگ باشید.

 آیا می دانید یکی از خصوصیاتی که هر گروه که  به آن پیوستید باید داشته باشد چیست؟ گروه ها باید فعال باشند. اگر در هفته گذشته هیچ بحثی در این گروه وجود نداشته باشد، انتخاب دیگری را بیابید.

2_ارزیابی و نکته سنجی کنید

اشتباه دیگران را تکرار نکنید، قبل از اینکه سوال و مطلبی را در صفحه عمومی گروه مطرح کنید گفت و گو های گذشته را مرور کنید گاهی شخصی قبل از شما آن موضوع را مطرح کرده و قبلا راجع به آن بحثی شکل گرفته و سوال ها پاسخ داده شده ،بنابر این شما هیچ واکنشی دریافت نخواهید کرد .

با خواندن مطالب هفته های گذشته و یادداشت برداری سبک گفتگو را به طور میانگین  در گروه مشخص کنید (خودمانی ،رسمی و یا  ما بین  ؟)،

 موفق ترین پست ها کدامند؟ (سوالات بازپخش، بحث در مورد اخبار صنعت، درخواست مشاوره؟)

 و انواع پاسخ ها (طولانی، کوتاه و سریع؟ )

این فرآیند ممکن است وقت گیر باشد اما نباید بیش از 15 دقیقه طول بکشد. نکته مثبت دیگر این است که، نه تنها ایده هایی برای  اظهارپست ها و نظرات خودتان پیدا کرده و ضمنا ، اطلاعات ارزشمندی در مورد زمینه خود نیز یاد می گیرید.

 

 

خودتان را غرق نکنید، بنابراین ابتدا به کوچکترین گروه بروید و وقتی را صرف آشنایی با افراد گروه کرده ودر آن  جا احساس راحتی کنید تا راه ارتباط با آنها را یاد بگیرید . همانطور که می خوانید،  از آنها ایده بگیرید . اینها برای پست های اول شما امتیاز محسوب می شود.

در مباحث و گفتگو های گروهی شرکت کنید ...

مطلب دیگری که اهمییت دارد این است که ،گروه های LinkedIn مانند مهمانی های شام هستند؛ شما نمی خواهید مهمان ناخوشایند ی باشید که دیر به مهمانی میرسد و سپس تلاش می کند تا در گفتگو دخالت کند.

بحثی که در آن نظر داده اید، لازم نیست که فعال باشد گفتگویی که هفته های گذشته نا تمام مانده را دنبال کنید، شاید اینکه به دنبال موضوعات قدیمی تر باشید برای دیگر اعضای گروه سرد و خسته کننده باشد اما احساس راحتی کنید و با سوالات و مباحث جدیدی که خوانده اید و میتوانید به آن اضافه کنید گفتمان را شکل داده و از سردی بحث جلوگیری کنید.

در هنگام اظهار نظر، توجه داشته باشید:

بیانیه هایی مانند "من با فلان فرد موافقم" ارزشمند نیستند، مگر اینکه شما در مورد آنچه که آن شخص گفته  نظر دقیق تری ارائه کنید ، با توجه به تجربیات خود، یا به نوعی  به بحث  اطلاعات جدیدی را اضافه کنید. همیشه رفتار مودبانه داشته باشید هیچ چیز بدتر از یک عضو در گروه با رفتار تهاجمی نیست .

شما می توانید شرکت خود، محصول خود یا  لینک های مقالات خودتان را معرفی کنید، اما فقط اگر احساس می کنید  این کار در آن گروه طبیعی است. به عنوان مثال، اگر یک عضو گروه می پرسد آیا کسی کتاب الکترونیکی مربوط به تکنیک های فروش را خوانده؟، می توانید به مقالات و لینک های خودتان پیوند دهید. اگر مردم فقط در مورد تکنیک های خوب سخن می گویند با جمله ی بیاید نوشته های من را بخوانید در بحث وارد نشوید .

پیوند کلید است اگر نظر شما تصادفی باشد، مردم شما را نادیده می گیرند

4. بحث خود را شروع کنید

 به عنوان مثال در اولین پست "LinkedIn "، از اعضای گروه بپرسید آیا آنها از سایت دیجی استایل خرید کرده اند؟

 این یک پست عالی به چند دلیل بود: مردم دعوت شدند تا تخصصشان را به اشتراک بگذارند، به اندازه کافی این موضوع گستردگی دارد که هرکسی بتواند کمک کند ،وارد گفتگو شوید. سعی کنید از یک سوال باز به این موضوع فکر کنید که در زمینه خودتان است. (اگر به الهام نیاز دارید، به یادداشت هایی که گرفتید بروید!)

مثلا در یک گروه کافه و رستوران بپرسید یک استیک خوب چگونه است ؟

شما همچنین می توانید مقالات یا سایت هایی را که گروه جالب می بینید به اشتراک بگذارید. به عنوان مثال، در "LinkedIn برای روزنامه نگاران"، شما می توانید یک مقاله در مورد چگونگی استفاده از تلفن های خود را برای خواندن اخبار ارسال کنید. با عنوان کردن  سوالات در گروه پاسخ هایی را که دریافت می کنید، افزایش می دهید، بنابراین می توانم اضافه کنید، "آیا نوشتن شما تغییر کرده است تا اندازه مخاطبان تلفن همراه را اندازه گیری کند، و اگر چنین است، چطور؟"

پاداش: LinkedIn لینکدین به شما امکان می دهد که بحث های خود را در مورد رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید، بنابراین اگر واقعا میخواهید یک گفتگوی سالم را شروع کنید، لینک را در توییتر و فیس بوک بنویسید.

هنگامی که در یک گروه نظر و یا شروع به بحث کردید، کار شما از لحاظ فنی انجام شده . با وجود اینکه پست وب سایت شما نظرات زیادی  خواهد داشت، شما بهتر است فقط عقب نشسته و تماشا کنید که مکالمه شروع  میشود. با این حال، هدف بعدی شمااین است که نقش ناظر غیر رسمی را بر عهده بگیرید.  این نکات را انجام دهید و مطمئن باشید بازدید از صفحه شما بالا خواهد رفت .!

 

مقالات مرتبط


 • 5 ویژگی برتر لینکداین
  5 ویژگی برتر لینکداین

  جدیدترین ویژگی لینکداین است که به بسیار کارآمد می باشد. این قابلیت جدید به شما امکان برقراری ارتباط با هر یک از افرادی که در لینکداین آنها را دنبال می کنید، می دهد

 • بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی
  بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی

  بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی یا بازاریابی شبکه‌های اجتماعی (Social Media Marketing) به زبان ساده یعنی بازاریابی از طریق شبکه‌های اجتماعی.

 • تفاوت شبکه های اجتماعی
  تفاوت شبکه های اجتماعی

  اگر قرار است مقاله ای معتبر را به اشتراک بگذاریم باید بر لینکدین تمرکز کنیم.