Digital
Marketing

اندیشه ی نو طرح نو
استوری(محتوای کوتاه مدت ) story

دسته بندی: بازاریابی و تبلیغات
استوری(محتوای کوتاه مدت ) story

محتوای کوتاه مدت (محتوا با امکان انتشار در بازه زمانی مشخص ) یکی از ترند های اصلی در بازاریابی محتوا Content Marketing )) می باشد. منظور از محتوای کوتاه و یا موقتی ،لایو و یا استوری های اینستاگرام است که برای یک روز (24 ساعت) قابل دسترس برای کاربران است.
 برخی از برندها در ابتدا هزینه کردن برای این گونه محتوا را غیر قابل توجیه می دانند،اما در ادامه اهمیت این گونه از محتوا در شبکه های اجتماعی را با هم بررسی می کنیم: در ابتدا بهتر است بدانید ،به دلیل عمر کوتاهی که این نوع از محتوا دارد،کاربران هیجان بیشتر برای بازدید از آن دارند.و دنبال کنندگان صفحه شما برای دیدن آن مشتاق هستند. 

content
نکته بعدی این است که ویدی های لایو و پست استوری ها حس نزدیکی با محصول و برند شما را افزایش می دهند.و به نسبت دیگر انواع تبلیغات خیلی بهتر به چشم مخاطب می آید.در ضمن این نوع از محتوا کامل انحصار برند شماست و حس تکراری بودن را برای مخاطبان ایجاد نمی کند.

در نظر داشته باشید که مخاطبان ترجیح می دهند از زوایای جدید و پشت صحنه فعالیت های کسب و کار شما مطلع شوند،و این فضا بهترین محلی است جهت ارسال ویدیو های زنده و پست استوری های سوالی و تعاملی برای مخاطبان تان. با این روش می توانید برای ایونت ها و رویداد ها مخاطبان خود را بیشتر به شور و هیجان بیاورید،و برندتان را از رقبا متمایز کنید. 
contentاز این رو توصیه می کنیم برای تولید محتوای کوتاه مدت (استوری) برنامه و استراتژی دقیقی داشته باشید،تا بتوانید با استفاده از این ابزار و رسانه ارتباط عمیق تر و موثر تری را با کاربران خود داشته باشید. 
این نکته را در نظر داشته باشید که برای استفاده از هر ابزار و رسانه می بایست،اگاهی از فضا،شناخت مخاطب و اهمیت به علایق مشتری را کاملا در نظر گرفت،در ضمن شما نسبت به هر بایت از حجم اینترنت کاربر خود مسئول می باشید،پس از زیادگویی و ارسال بیشمار مطلب خودداری کنید.

مقالات مرتبط


 • اهمیت تولید محتوا در سئو
  اهمیت تولید محتوا در سئو

   

  الگوریتم های گوگل به طور مداوم در حال آبدیت شدن است،خوشبختانه روشهای فریبکارانه که برخی از سایت های در جهت رنک بکار می بردند،نه تنها تاثیری دیگری ندارد،بلکه شامل جریمه گوگل هم می شود

 • کاربرد های شبکه های اجتماعی
  کاربرد های شبکه های اجتماعی

  شبکه های اجتماعی در اکثر مواقع برای اطلاع رسانی و کشف ، اخبار ، رسانه ها و محتواهای جدید مورد استفاده قرار میگیرند.در واقع "کشف" (Discovery) یک فعالیت جستجو است

 • مدیریت شبکه‌های اجتماعی و اینستاگرام
  مدیریت شبکه‌های اجتماعی و اینستاگرام

   

  مدیریت شبکه‌های اجتماعی یکی از مهمترین بخش‌های اجرای دیجیتال مارکتینگ برای کسب و کارهای مختلف است. از جمله کارهایی که در حوزه مدیریت رسانه‌های اجتماعی انجام می‌گیرد،