برگزاری مراسم Google I O 2017 در 27 اردیبهشت 1396

تاریخ درج مطلب: ۱۸ دی ۱۳۹۶
دسته بندی: عمومی
برگزاری مراسم Google I O 2017 در 27 اردیبهشت 1396
ساندار پیچای مدیرعامل گوگل در توییت منتشر شده خود تایید کرده که مراسم Google I/O در تاریخ 27 اردیبهشت ماه 1396 برگزار خواهد شد.

 

هفته گذشت بود که گوگل با توییت که به صورت معماگونه زمان برگذاری کنفرانس  خود را در حاله ای از ابهام قرار داده بود  ، البته  این ابهامات چندان هم به درازا نکشید  و  زمان کنفرانس خود را تاریخ 27 اردیبهشت ماه 1396 در مشخص کرد اما این این احتمال می رود که این تاریخ جا به جا شود.
.

حالا ساندار پیچای مدیرعامل گوگل هم در توییت خود تایید کرده که رویداد یادشده از 17 تا 19 می‌ماه برگزار خواهد شد. تاریخی که معادل با همان 27 اردیبهشت تا 29 اردیبهشت ماه سال 1396 است.

 در این رویداد، گوگل نمایشی هرچند مختصر از نسخه جدید اندروید که در حال حاضر از آن با نام Android O یاد می‌شود را پیش روی بازدیدکنندگان قراردهد. هنوز مشخص نشده O مخفف چه کلمه‌ای است اما با توجه به سابقه گوگل، این حرف، Oreo را به ذهن تداعی می‌کند. اوریو کلوچه شکلاتی است که داخل آن با خامه سفیدرنگ پر شده است. علاوه بر این، ممکن است سخت‌افزار جدید گوگل نیز پیش روی بازدیدکنندگان قرارگیرد. همان‌طور که احتمالا به خاطر دارید گوگل سال گذشته از گوگل هوم رونمایی کرد و این احتمال وجود دارد که در سال جاری هم شاهد نسخه به‌روزرسانی شده این محصول باشیم.

در گوگل I/O سال 2016 میلادی شاهد رونمایی از Allo و Duo بودیم. از همین رو ممکن است در سال جاری معرفی نرم‌افزارهای جدید هم در دستورکار قرارگیرد.


امتیاز دهی به مطلب

ارسال نظر
تعداد نظر: 0 نظر


لطفا باز خورد خود از مطلب را برای ما ارسال نمایید
مقالات مرتبط


email

با عضویت در خبرنامه از خبر های جالب ما عقب نمانید