Digital
Marketing

اندیشه ی نو طرح نو
مات کردن تصاویر «حساس» ویژگی جدید اینستاگرام

تاریخ درج مطلب: ۱۹ دی ۱۳۹۶
دسته بندی: عمومی
مات کردن تصاویر «حساس» ویژگی جدید اینستاگرام

instagram در واقع اپلیکیشنی است بر روی گوشیهای اسمارت ، ابتدا بر روی آیفون و آی پد پیاده شد و از چندی قبل ، قابل دانلود بر روی گوشیهای اندروییدی هم شد.برخی ویژگی هایی که جدیدا به این برنامه اضافه شده است را میتوان به ویژگی پخش زنده، story اشاره کرد جدیدترین قابلیت instagram مات کردن تصاویر حساس است؛ به این ترتیب تصاویری که ممکن است برای برخی کاربران آزادهنده تلقی شود تنها پس از لمس توسط کاربر نشان داده خواهد شد.
instagram پس از اعلام عرضه قابلیت تایید هویت دومرحله‌ای برای تمامی کاربران یک ویژگی جدید را معرفی کرد. در این قابلیت تصاویری که ممکن است برای برخی کاربران توهین‌آمیز و یا آزادهنده باشد توسط اینستاگرام محتوای حساس یا Sensitive Content تلقی شده و به‌صورت پیش‌فرض مات نمایش داده خواهد شد. به این ترتیب با لمس این تصاویر در صورت تمایل می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید.
برخی تصاویر که توسط کاربران ریپورت یا گزارش می‌شوند و قوانین اینستاگرام را به وضوح نقض کرده باشد از این سرویس حذف خواهند شد اما برخی تصاویر دیگری که ممکن است تنها برخی کاربران را آزرده خاطر کند از این پس محتوای حساس محسوب خواهد شد. اینستاگرام تأیید کرده که این تصاویر مات هم در حالت لیست و هم در حالت شبکه تصاویر ظاهر خواهد شد تا به این ترتیب کاربران تجربه دلچسب‌تری از instagram داشته باشند.


امتیاز دهی به مطلب

ارسال نظر
تعداد نظر: 0 نظر


لطفا باز خورد خود از مطلب را برای ما ارسال نمایید
مقالات مرتبط


email

با عضویت در خبرنامه از خبر های جالب ما عقب نمانید