پارس نمودار5 ویژگی برتر لینکداین

تاریخ درج مطلب: ۲۸ آذر ۱۳۹۶ | ساعت ۱۱:۰۹
دسته بندی: شبکه های اجتماعی
تعداد نظر: 0 نظر
5 ویژگی برتر لینکداین

پنج ویژگی برتر لینکداین که می تواند برای کسب و کار شما سودمند

اشاره یا همان Mention

جدیدترین ویژگی لینکداین است که به بسیار کارآمد می باشد. این قابلیت جدید به شما امکان برقراری ارتباط با هر یک از افرادی که در لینکداین آنها را دنبال می کنید، می دهد.

جست و جو در لینکداین  linkedin search

الگوریتم جدید جست و جو یا همان search

 شامل ویژگی هایی ست که هدفشان مفیدتر و کارآمدتر کردن پردازش داده ها می باشد. این ویژگی برای افراد متخصص و مشاغل آنها بسیار مفید و کاربردی است

صفحات مجازی مربوط به شرکت ها و سایر سازمان ها  company pages

صفحاتی که به معرفی شرکت ها و مشاغل می پردازند به شما این امکان را می دهند تا با مشاغل بیشتر آشنا شوید، با مردم بیشتری آشنایی پیدا کنید و راحت تر به معرفی برندتان بپردازید.

قابلیت معرفی خود   get introduced

این قابلیت فوق العاده به شما این امکان را می دهد تا به راحتی با افرادی که حرفه و شغلشان به شما شبیه است، ارتباط برقرار کنید. علاوه بر این با استفاده از این قابلیت شما می توانید با استفاده از کلمات کلیدی و جست و جوی آنها با افرادی که می خواهید وارد تعامل کاری شوید.

راهنما  لینکداین linkedin signal

این ویژگی به شما این امکان را می دهد تا به راحتی میان آخرین به روز رسانی ها، چت ها و غیره جست و جو کنید و مطلبی که می خواهید را بیابید. در واقع این امکان را دارید که بدون اینکه میان تعداد زیادی پست و چت دچار سردرگمی شوید، بلافاصله چیزی که برایتان حائز اهمیت است را پیدا کنید.


ارسال نظر

مقالات مرتبط


email

با عضویت در خبرنامه از خبر های جالب ما عقب نمانید