Digital
Marketing

اندیشه ی نو طرح نو
اهمیت تولید محتوا در سئو

دسته بندی: بهینه سازی سایت
اهمیت تولید محتوا در سئو

 

 

اهمیت تولید محتوا در سئو

الگوریتم های گوگل به طور مداوم در حال آبدیت شدن است،خوشبختانه روشهای فریبکارانه که برخی از سایت های در جهت رنک بکار می بردند،(در خاطرتان هست،که در سالهای قبل که با اکثر کلمات پر سرچ به سایت های فروشگاهی بی محتوا می رسیدیم.)نه تنها تاثیری دیگری ندارد،بلکه شامل جریمه گوگل هم می شود.

با توجه به دستور العمل های که گوگل ارائه می دهد،در جهت کاربر پسند کردن وب سایتمان که نتیجه آن رنک خوب توسط موتورهای جستجو است،پی می بریم که روشهای بهتری برای جذب ترافیک و رنک تعریف شده است.

در حال  حاضر تمامی وبمسترها به این جمله اعتقاد دارند ،که محتوا پادشاه است.حال با توجه به اهمیت این موضوع صاحبان وب سایت ها می توانند با هوشمندی و تولید محتوا ارزشمند اعتبار خوبی به سایتشان بدهند.

برای تولید محتوا نکات زیر را در نظر بگیرید:

 • چگالی مناسب را برای درج کلمات کلیدی،داخل متن رعایت کنید
 • از متن کپی شده،به هیچ وجه استفاده نکنید.
 • به طور مستمر و منظم مطالب جدید بارگذاری کنید.
 • همراه متن از عکس استفاده کنید.(اگر عکس تولید شما باشد ارزش دوچندان دارد(
 • داخل محتوا لینک سازی داخلی ایجاد کنید.
 • در تایتل محتوایتان از کلمات پر سرچ استفاده کنید.

اما در نظر داشته باشید که تولید محتوای جذاب و پر مخاطب نتیجه تخصص و تجربه کافی می باشد.و از آنجایی که فنی تخصصی است،پیشنهاد می کنم مسولیت بخش تولید محتوا را به متخصصین آن بسپارید.ما در پارس نمودار با خدمات تخصصی در بخش سئو و مارکتینگ به کسب و کار شما هویتی خاص می دهیم.در صورت نیاز به مشاوره رایگان شماره خود را برای ما ارسال کنید.تا کارشناسان ما با شما در ارتباط باشند

                                                                                                                      

مقالات مرتبط


 • ارائه محتوای منسجم
  ارائه محتوای منسجم

  یکی از مباحث مورد توجه در سئو بازاریابی محتوا می باشد .ارائه ایده برای محتوای جالب و گیرا احتمالاً یکی از برجسته ترین چالش های شما محسوب می شود, اما برای بسیاری از نویسندگان و بازاریابان ایده های دارای محتوای جالب، جذاب، و الهام بخش به نظر نسبتا ساده می آید.

 • اینفوگرافیک آناتومی بازاریابی محتوا
  اینفوگرافیک آناتومی بازاریابی محتوا

  «بازاریابی محتوا» یا «content marketing» در حوزه بازاریابی و تبلیغات واژه جدیدی نیست و در کشورهای پیشرو رکنی اساسی می باشد.

 • موتور جستجو گر
  موتور جستجو گر

  بسیاری از مدیران وبسایت ها در تلاش اند تا مطالب تولیدیشان بیشتر از وبسایت های دیگر در موتور های جستجو دیده شوند در این پست نکاتی را متذکر میشویم که نتیجه آن بهینه شدن وبسایت برای موتور های جستجو است