سایت های شرکتی

تاریخ درج مطلب: ۰۳ دی ۱۳۹۶ | ساعت ۱۰:۱۰
دسته بندی: عمومی
تعداد بازدید:32
میانگین زمان مطالعه: 5 دقیقه
سایت های شرکتی

طراحی وبسایت شرکتی
شرکت ها و موسسات با داشتن یک سایت حرفه ای میتوانند رزومه شرکت و معرفی کالا ها ، محصولات و یا خدمات خود را بدون داشتن محدودیت مکانی و زمانی، معرفی  و اطلاع رسانی کنند.

پیدا کردن بازارهای هدف از طریق بازاریابی اینترنتی لازمه ی آن داشتن یک وب سایت حرفه ای و روزآمد است،  این مهم از کانال  وب سایت شرکتی  و تعاملی قابل دستیبابی است.

در صورتی که طراحی وب سایت شرکت با توجه به استانداردهای سئو و   الگوریتم های گوگل طراحی شود، شرکت یا سازمان میتواند در بازه ی زمانی کوتاه به اهداف بازاریابی اینترنتی هدفمند خود برسد.

طراحی سایت شرکتی یکی از مهمترین انواع طراحی سایت است و نیاز به تخصص و حرفه ایی گرایی دارد .  باید با توجه به نوع کسب و کار و تجارت شرکت  منطبق بر اهداف استراتژیک شرکت و توجه به بازارهای هدف طراحی و ساختار با در نظر گرفتن کلمات کلیدی و هدف آن شرکت و کسب وکار پیاده سازی شود.

ظاهر وUI  سایت یک شرکت باید بصورتی باشد که مشتریان هدف خود را جذب  و راضی نگه داشته ، نرخ پرش  (Bounce Rate)   به حد اقل برساند  و از پلتفرم های ریسپانسیو (طراحی واکنش گرا)

  گرافیک  زیبا و حرفهایی  با توجه به جزئیات و مشتری مداری  میتواند در اعتماد سازی مشتریان به آن کمپانی تاثیر به سزایی داشته باشد.
لینکها ساده در دسترس، صفحات و امکانات در قالب سایت طوری نمایش داده شود  که اهداف اصلی  و بازاریابی شرکت  براحتی نمایش و  قابل درک و  برای کاربر باشد.

با طراحی و برنامه نویسی وب سایت با پلتفرم تن دوخت و اختصاصی و پرهیز استفاده از قالب های آماده در بازار ،حرفه ای گرایی و مهارت خود را در دنیای مجازی به نمایش بگذارید.

مراحل ایجاد وب سایت شرکتی:

1-ثبت دامنه (حداقل 2 مورد)

2-چارچوب و محتوای اولیه سایت را توسعه دهید.

3-مزیتی را تعریف کرده و سعی کنید، گزینه ی رایگان یا ارزان برای کاربران خودتان تعریف کنید.

4-روش های فراوان تولید وب سایت وجود دارد.

بهتر است چند باره کاری نکنید!!آن را یه یک تیم متخصص و پر سابقه بیرون سپاری کنید..

برخی از نمونه کارها:

 

cheryci

 

cheryci

 

گروه صنعتی بهشهر

شرکت کشتیرانی ایران گلف


امتیاز دهی به مطلب

ارسال نظر
تعداد نظر: 0 نظر


لطفا باز خورد خود از مطلب را برای ما ارسال نمایید
مقالات مرتبط


 • ضرورت مشاوره برند
  ضرورت مشاوره برند

  در عصر حاضر یکی از راه های کسب سود بیشتر و درآمدزایی برای یک نماد تجاری (برند) یا کالا به رضایتمندی مشتریان و مصرف کنندگان از آن نماد تجاری و کالا وابسته است.

 • نکات مهم طراحی یک وب سایت در تجارت الکترونیک
  نکات مهم طراحی یک وب سایت در تجارت الکترونیک

  از لحاظ عملکرد، بایستی قابلیت مناسب را داشته باشد به طوریکه سایت ما صفحات آن به درستی کار کنند و سریع بارگذاری شوند و مستقیما برود به سمت چیزی که مخاطب ما درخواست می کند.

 • موتور جستجو گر
  موتور جستجو گر

  بسیاری از مدیران وبسایت ها در تلاش اند تا مطالب تولیدیشان بیشتر از وبسایت های دیگر در موتور های جستجو دیده شوند در این پست نکاتی را متذکر میشویم که نتیجه آن بهینه شدن وبسایت برای موتور های جستجو است

email

با عضویت در خبرنامه از خبر های جالب ما عقب نمانید