Digital
Marketing

اندیشه ی نو طرح نو
سایت های شرکتی

دسته بندی: عمومی
سایت های شرکتی

طراحی وبسایت شرکتی

حضور پررنگ در فضای مجازی و آنلاین از اولویت های هر نوع کسب و کاری میباشد.
وب سایت ویترین و درگاه و سفیر الکترونیک شرکت ها و کسب و کار ها است.
هرچه حرفه ای تر، بروز تر و کارآمدتر باشد، ارتباط، تعامل و جذب مشتری بهتر و قوی تر خواهد بود.
"طراحی وب سایت شرکتی" کاری تخصصی است و باید با استراتژی های بازاریابی، دیجیتال مارکتینگ و برند سازی همسو و یک پارچه باشد.

شرکت ها و موسسات با داشتن یک سایت حرفه ای میتوانند رزومه شرکت و معرفی کالا ها ، محصولات و یا خدمات خود را بدون داشتن محدودیت مکانی و زمانی، معرفی  و اطلاع رسانی کنند.

پیدا کردن بازارهای هدف از طریق بازاریابی اینترنتی لازمه ی آن داشتن یک وب سایت حرفه ای و روزآمد است،  این مهم از کانال  وب سایت شرکتی  و تعاملی قابل دستیبابی است.

در صورتی که طراحی وب سایت شرکت با توجه به استانداردهای سئو و   الگوریتم های گوگل طراحی شود، شرکت یا سازمان میتواند در بازه ی زمانی کوتاه به اهداف بازاریابی اینترنتی هدفمند خود برسد.

طراحی سایت شرکتی یکی از مهمترین انواع طراحی سایت است و نیاز به تخصص و حرفه ایی گرایی دارد .  باید با توجه به نوع کسب و کار و تجارت شرکت  منطبق بر اهداف استراتژیک شرکت و توجه به بازارهای هدف طراحی و ساختار با در نظر گرفتن کلمات کلیدی و هدف آن شرکت و کسب وکار پیاده سازی شود.

 ظاهر جذاب  و  User Experience) UI)   مناسب وبسایت  شرکت باید بصورتی باشد که مشتریان هدف خود را جذب  و راضی نگه داشته ، نرخ پرش  (Bounce Rate)   به حد اقل برساند  و از پلتفرم های ریسپانسیو (طراحی واکنش گرا( استفاده شود. حتما باید بخوبی در موبایل یا تلفن های همراه دیده و طراحی شده باشد.
هم چیز وبسایت موبایل پسند
اکثر کسب و کارها در تلفن همراه نمایش بهینه ایی ندارند و این یک مشکل اساسی است.
ما در جهان پلتفرم های چند وجهی بسر می بریم. گوشی های هوشمند و تبلت ها فراگیر هستند. اگر شما سایت خود را برای بازدیدکنندگان تلفن همراه بهینه نکنید، مشتری و  پول از دست می دهید..
لینکها ساده در دسترس، صفحات و امکانات در قالب سایت طوری نمایش داده شود  که اهداف اصلی  و بازاریابی شرکت  براحتی نمایش و  قابل درک و  برای کاربر باشد.

با طراحی و برنامه نویسی وب سایت با پلتفرم تن دوخت و اختصاصی و پرهیز استفاده از قالب های آماده در بازار ،حرفه ای گرایی و مهارت خود را در دنیای مجازی به نمایش بگذارید.

site

مراحل ایجاد وب سایت شرکتی:

1-ثبت دامنه (حداقل 2 مورد)

2-چارچوب و محتوای اولیه سایت را توسعه دهید.

3-مزیتی را تعریف کرده و سعی کنید، گزینه ی رایگان یا ارزان برای کاربران خودتان تعریف کنید.

4-روش های فراوان تولید وب سایت وجود دارد.

بهتر است چند باره کاری نکنید!!آن را یه یک تیم متخصص و پر سابقه بیرون سپاری کنید..

برخی از نمونه کارها:

شرکت مدیران خودرو

مقالات مرتبط


 • ضرورت مشاوره برند
  ضرورت مشاوره برند

  در عصر حاضر یکی از راه های کسب سود بیشتر و درآمدزایی برای یک نماد تجاری (برند) یا کالا به رضایتمندی مشتریان و مصرف کنندگان از آن نماد تجاری و کالا وابسته است.

 • نکات مهم طراحی یک وب سایت در تجارت الکترونیک
  نکات مهم طراحی یک وب سایت در تجارت الکترونیک

  از لحاظ عملکرد، بایستی قابلیت مناسب را داشته باشد به طوریکه سایت ما صفحات آن به درستی کار کنند و سریع بارگذاری شوند و مستقیما برود به سمت چیزی که مخاطب ما درخواست می کند.

 • طراحی وبسایت دندانپزشکی و کلینیک دندانپزشکان
  طراحی وبسایت دندانپزشکی و کلینیک دندانپزشکان

  پیش از هر چیز در پارس نمودار ما مشاور کسب و کار هستیم و تلاش می کنیم روش های روزآمد و خلاق تری را در جهت معرفی مشتریان خصوصا ارائه راهکارهای رقابتی برای حضور در فضای مجازی ارائه و پیاده سازی کنیم.

 • نکات مهم در طراحی وبسایت پزشکی
  نکات مهم در طراحی وبسایت پزشکی

   

  هنگامی که یک بازدیدکننده یا بیمار برای اولین بار وارد سایت شما می شود ،آنها دنبال چه چیزی هستند؟ مطالعات نشان می دهد فقط بین 3 تا 10 ثانیه فرصت دارید یک تصویر و تاثیر خوب در ذهن کاربر بوجود بیاورید .