Digital
Marketing

اندیشه ی نو طرح نو
استفاده از شبکه های اجتماعی و افزایش رتبه سایت در موتور جستجو گر

دسته بندی: شبکه های اجتماعی
استفاده از شبکه های اجتماعی و افزایش رتبه سایت در موتور جستجو گر

سئو سایت بهترین راه برای دریافت ترافیک مرتبط با کسب وکار شما از طریق موتورهای جستوگر است.

اما سئو وب سایت به تنهایی کافی نیست. ممکن است موتورهای جستجو برای رتبه بندی محتواهای شما از شبکه های اجتماعی کمک بگیرند. علاوه بر این با لینک کردن محتواهای سایت خود در شبکه های اجتماعی می توانید آنها را تبدیل به ابزاری برای ایجاد لینک کنید.

دلیل منطقی و اصلی رتبه بندی محتواها بر اساس شبکه های اجتماعی در جستجو گر ها این است که تمام کسب و کارها و برند های معروف در سایت های شبکه های اجتماعی فعال هستند.

گر در شبکه های اجتماعی فعالیت داشته باشید و به صورت مستمر آن را انجام دهید این کار می تواند یک "سیگنال برند" برای موتورهای جستجو ارسال کنند و در نتیجه رتبه شما در جستجوگرها افزایش می یابد.

مقالات مرتبط


 • چند واژه مهم از فرهنگ واژگان سئو
  چند واژه مهم از فرهنگ واژگان سئو

  سئو پی آر یکی از حوزه هایی است که به شدت در حال تغییر است. بنابراین متخصص سئو بایستی مرتبا خود را با استفاده از منابع این حوزه به روز کند .این مطلب به چند واژه سئو پی آر می پردازد

 • اهمیت تولید محتوا در سئو
  اهمیت تولید محتوا در سئو

  الگوریتم های گوگل به طور مداوم در حال آبدیت شدن است،خوشبختانه روشهای فریبکارانه که برخی از سایت های در جهت رنک بکار می بردند،(در خاطرتان هست،که در سالهای قبل که با اکثر کلمات پر سرچ به سایت های فروشگاهی بی محتوا می رسیدیم.)نه تنها تاثیری دیگری ندارد،بلکه شامل جریمه گوگل هم می شود

 • ارائه محتوای منسجم
  ارائه محتوای منسجم

  یکی از مباحث مورد توجه در سئو بازاریابی محتوا می باشد .ارائه ایده برای محتوای جالب و گیرا احتمالاً یکی از برجسته ترین چالش های شما محسوب می شود, اما برای بسیاری از نویسندگان و بازاریابان ایده های دارای محتوای جالب، جذاب، و الهام بخش به نظر نسبتا ساده می آید.