Digital
Marketing

اندیشه ی نو طرح نو
شبکه اجتماعی مکان یاب | foursquare

دسته بندی: شبکه های اجتماعی
شبکه اجتماعی مکان یاب | foursquare

شبکه اجتماعی مبتنی‌بر موقعیت فوراسکوئر  اپلیکیشنی است که مکان‌های عمومی و ادارات، شرکت‌ها، رستوران‌ها و… براساس اطلاعات مکانی (بااستفاده از جی‌پی‌اس اینترنت) درآن ثبت شده است.

 یا اگر می‌خواهید موقعیت جغرافیایی‌تان را به دیگران اطلاع دهید یا مکان مورد نظرتان در فهرست مکان‌های ثبت شده در این اپلیکیشن نیست‌می‌توانید آن را ثبت و به دیگران معرفی کند.

اپلیکیشن فوراسکوئر یک شبکه‌اجتماعی براساس موقعیت مکانی است  شما این اپلیکیشن را روی موبایل دانلود و نصب و هرجا که رفتید «چک‌این» می‌کنید، نظرتان را می‌نویسید، عکس آپلود می‌کنید. به عبارتی تجربه و نظر خود درباره یک مکان را می‌توانید در همان محل ثبت کنید!

فکر کنید اگر رستوران است و یک غذای خوب دارد، می‌توانید آن را به دیگرانی که به آن رستوران می‌آیند یا می‌خواهند بیایند، پیشنهاد دهید تا آنها نیز از آن غذا استفاده کنند یا حتی غذای نامناسب را معرفی کنید.

مقالات مرتبط


 • سرویس گوگل تریپز
  سرویس گوگل تریپز

  سرویس گوگل تریپ بواسطه سازماندهی اطلاعات ضروری شما در یک مکان و در دسترس قرار دادن آنها حتی در شرایطی که آفلاین هستید امکان سیاحت در جهان را ساده تر می سازد.

 • اپلیکیشن وبلر
  اپلیکیشن وبلر

  اپلیکیشنی برای اشتراک گذاری عکس برای گروه ها

 • سود نرم افزار های پیام رسان
  سود نرم افزار های پیام رسان

  یا تا به حال به این فکر کرده اید که نرم افزارهای پیام رسان چه سودی برای  صاحبانشان دارند که تعداد آنها روز به روز و به صورت قارچ گونه ای در حال افزایش است و چرا به هر دری می زنند تا کاربران را به سوی خود جذب کنند؟