Digital
Marketing

اندیشه ی نو طرح نو
طراحی وب

دسته بندی: توسعه و طراحی وب سایت
طراحی وب

وب سایت شناسنامه شما در دنیای وب است و با نمایش مناسب کسب و کار که از یک برنامه مناسب بازاریابی برگرفته شده، اعتماد سازی مشتری را به ارمغان می آورد

نکته مهم یک وب سایت ضعیف و غیر حرفه ای و فاقد محتوای مفید زیان زیادی را به شما وارد می نماید.

محتوا مهمترین قسمت یک وب سایت اینترنتی است

متن ، عکس ،نظرات کاربران، مقاله ، فیلم ، فایل های اطلاعاتی مانند PDF و … مواردی است که یک وب سایت به وسیله آن ها اطلاعات مورد نظرش را به مخاطبین خود منتقل کند.

بنابراین تکنیک های مختلف طراحی وب سایت برای نمایش زیبا تر ، مدرن تر و فراگیر تر این محتویات به کار می روند.

در ایران بیش از 70 درصد سایت ها اطلاعات به روز و کاملی ندارند.

نسل جديد وب‌سايتها كارآمد با استفاده از نرم‌افزارهاي CMS ( Content Management System) ویا مديريت محتواي وب‌سايت ايجاد مي‌شوند.

نرم‌افزارهاي "CMS" جايگزين روشهاي دست ساز و طراحي سنتي وب‌سايت مي‌باشند که علاوه در صرفه‌جويي در وقت و هزينه مشتریان به سادگی محتوای سایت را می توانند مدیریت و تغییر بدهند .

بدین ترتیب با اعمال مدیریت بر سایت امكانات جامع و متنوعی در اختیار مشتری باعث رفع نياز ، خوشایندی و خشنودی او را به همراه دارد

طراحی وب سایت با رعایت استانداردهای وبW3 ،اصول و الگوریتم های موتورهای جستجو ، آنالیزدقیق و فنی از کلمات کلیدی و رقبای تجاری شما تاثیر بسزایی در شناساندن برند، محصولات و سرویس های شما دارد.

طراحی سایت مناسب و فنی می تواند کسب و کار کوچک را بزرگ جلوه داده و نظر مشتری و کاربران را جلب نموده و خرید از شما ترغیب کند.

وب سایت شما باید کاملا حرفه ای ، بر اساس اصول روانشناسی و بازاریابی طراحی شده ، در نگاه اول بازدید کننده فورا دید کامل از ایده ، تجارت و خدمات شما را نمایش دهد

فقط30ثانیه فرصت دارید تا نظر بازدید کننده را نسبت وب سایت شرکت خود جلب کرده و به خریدار تبدیل کنید.

10 ثانیه اول : سرعت بالا آمدن سایت اهمیت دارد ، که با استفاده از فایل های CSS و HTML5 و بهره از هاست مناسب قدم اول را بر می دارید.

10 ثانیه دوم : طراحی گرافیک زیبا و ظاهری جذاب در نگاه اول زمینه فعالیت و خدمات شما را مشخص کرده و کاربر به ماندن و بازدید از سایت شما می کند ،

10 ثانیه سوم : دسترسی و مسیریابی روان و رسیدن به صفحه یا مطلب مورد نظر، کاربر را جذب وب سایت و اطلاعات آن می نماید.

رسیدن به مقصد با 3 کلیک ، ما شما را به این مهم یاری خواهیم داد.

وب سایت کارآمد ، مشتری پسند و رقباتی بر مبنای آخرین فنآوری های برنامه نویسی وب ، نتیجه اعتماد شما به پارس نمودار بعنوان شریک کاری خواهد بود.

مقالات مرتبط


 • نکات مهم طراحی یک وب سایت در تجارت الکترونیک
  نکات مهم طراحی یک وب سایت در تجارت الکترونیک

  از لحاظ عملکرد، بایستی قابلیت مناسب را داشته باشد به طوریکه سایت ما صفحات آن به درستی کار کنند و سریع بارگذاری شوند و مستقیما برود به سمت چیزی که مخاطب ما درخواست می کند.

 • اینفوگرافیک رویکردهای طراحی وب سایت در سال 2017
  اینفوگرافیک رویکردهای طراحی وب سایت در سال 2017

  بسیاری از کسب و کارها وب سایت هایی دارند که فاقد هرگونه کارآیی است.

 • سئو (SEO) برای هر کسب و کاری مهم و لازم است!
  سئو (SEO) برای هر کسب و کاری مهم و لازم است!

  هر نوع کسب و کار یا  وبسایتی داشته باشید، قطعا افزایش ترافیک آن یکی از اصلی ترین خواسته های شماست.  یکی از دلایلی که سئو اهمیت ویژه پیدا میکند برآورده کردن همین خواسته است.