Digital
Marketing

اندیشه ی نو طرح نو
اینفوگرافیک اینستاگرام برای کسب و کار

دسته بندی: اینفوگرافیک
اینفوگرافیک اینستاگرام برای کسب و کار

شبکه ‎اینستاگرام با 300 میلیون کاربر فعال به صورت روزانه و 500 میلیون کاربر در ماه به عنوان یکی از محبوب ترین شبکه اجتماعی کاربرمحور  ‎روزانه شاهد تغییرات جدید در اینستاگرام هستیم. تغییراتی که فرصت مناسبی را برای بازاریابی و دیده شدن در رقابت ها را فراهم نموده است

shabake ejtemaii.

‎ مهم ترین هدف شبکه های اجتماعی برقراری تعامل میان کاربران است. اینستاگرام هم جایی برای ارتباط مستتقیم کاربران با به اشتراک گذاری فیلم و عکس و سپس درج نظر می باشد. هر چه قدر که این تعامل بیشتر شود کسب وکار شما رشد بیشتری می یابد.

از آنجائی که روزانه میلیونها کاربر از اینستاگرام بازدید میکنند این بدان معنی است که تبلیغات در اینستاگرام میتواند توسط طیف وسیعی دیده میشود.

اینفوگرافیک اینستاگرام برای کسب و کار

 

مقالات مرتبط


 • 50 روش تقویت برند و وفادارسازی مشتریان
  50 روش تقویت برند و وفادارسازی مشتریان

  برند ادراکی است که از محصول و یا خدمت در ذهن دیگران ایجاد می شود

 • استراتژی دیجیتال مارکتینگ - 10 گام اصلی
  استراتژی دیجیتال مارکتینگ - 10 گام اصلی

  استراتژی دیجیتال مارکتینگ مجموعه‌ اقداماتی است که کمک می‌کند به اهدافتان دستیابی و حضوری موٍثر در فضای مجازی یا آنلاین داشته باشید. استراتژی دیجیتال مارکتینگ اهمیت بسیاری در موفقیت پروژه ها و کمپین های اینترنتی دارد

 • بازاریابی اینستاگرامی - 13 توصیه تخصصی اینستاگرامی
  بازاریابی اینستاگرامی - 13 توصیه تخصصی اینستاگرامی

  اینستاگرام یکی از پلت فرم هایی است که به سرعت در حال توسعه است و هر روزه کسب و کارهای زیادی به استفاده اینستاگرام برای رشد و توسعه کسب و کارشان در فضای مجازی ترغیب می شوند.در مقاله «بازاریابی اینستاگرامی و 13 توصیه تخصصی اینستاگرامی» نظر چند متخصص حوزه شبکه های اجتماعی را ارائه می دهیم. پس اگر علاقمند به بهبود بازاریابی تان در فضای آنلاین هستید و دوست دارید از آخرین ابزارها و امکانات اینستاگرام آگاه شوید مقاله بازاریابی اینستاگرامی را حتما مطالعه فرمایید.