Digital
Marketing

اندیشه ی نو طرح نو
سرویس گوگل تریپز

دسته بندی: عمومی
سرویس گوگل تریپز

سرویس گوگل تریپ بواسطه سازماندهی اطلاعات ضروری شما در یک مکان و در دسترس قرار دادن آنها حتی در شرایطی که آفلاین هستید امکان سیاحت در جهان را ساده تر می سازد. توصیه های کاربردی را بر اساس آنچه در نزدیکی شماست, برنامه های روزانه قابل تنظیم و رزور های مورد نیاز سفرتان از طریق جی میل بدست آورید.

سازماندهی اتوماتیک سفر

رزورهای مورد نیاز سفرهایتان به صورت خودکار از جی میل شما جمع آوری شده و به صورت یک سفر اختصاصی سازماندهی می شود. هر سفر شامل برنامه های روزانه, کارهایی که می بایست انجام دهید و پیشنهاداتی در خصوص مواد خوراکی و آشامیدنی ها و غیره می باشد.

دسته بندی رزروها

می توانید رزرو پرواز, هتل, ماشین کرایه ای و رستوران خود را یکجا و بدون ضرورتی برای سرچ جداگانه آنها ببینید.

برنامه های روزانه

سرویس فوق برای چند صد مکان برجسته دنیا  آن دسته از برنامه های روزانه محبوبی را که روی نقشه سازماندهی شده و  میتوانید بر اساس علایق خود و زمان مقتضی تنظیم کنید, می یابد .

جاذبه های اطراف

زمانی که نزدیک جاذبه های عامه پسند هستید را مشخص کرده و آن دسته از جاذبه های که توسط توریست های دیگر رتبه بندی شده را نشان می دهد.

کارهایی که می بایست انجام دهید

هر سفر شامل ایده هایی برای کارهایی ست که می بایست انجام شود که به صورت اتوماتیک به دسته بندی های سودمندی چون نقاط برتر, داخلی و خارجی تنظیم شده است.

دسترسی آفلاین

اینترنت ندارید؟ مشکلی نیست! سرویس گوگل تریپ به صورت آفلاین نیز در دسترس است, بدین ترتیب شما می توانید همیشه به اطلاعاتتان دسترسی داشته باشید.

جفری ماریسون در مورد گوگل تریپز چه می گوید؟

گوگل تریپز : یک نرم افزار مرتبط با سفر فوق العاده و رایگان است که می بایست هم اکنون آن را دانلود کنید

من معمولاً از نرم افزارهای مرتبط با سفر خوشم نمی آید اما باید بگویم نرم افزار گوگل تریپز بی نهایت خارق العاده است.

گوگل تریپز نرم افزاری رایگان است که تمامی اطلاعات مرتبط با سفر شخصی شما (بلیط ها, رزرواسیون ها و ...) را گردآوری کرده و آن اطلاعات را با مکان های برتر ترکیب نموده تا ببینید به کجا قصد سفر دارید.

این مسئله به تنهایی محشر است اما بکارگیری قدرت اطلاعات برجسته باعث شده گوگل تریپز یه گام جلوتر رفته و به شما در برنامه ریزی ماجراجویتان بر اساس علایق  و زمانی که در اختیار دارید, کمک کند.

تمامی این اطلاعات در یک رابط به سادگی قابل پیمایش و حتی بهتر گنجانده شده و همه آنها زمانی که آفلاین هستید در دسترس قرار دارند ( فرض می کنیم که کالای فوق را پیشتر دانلود کردید). از آنجایی که نرم افزار فوق رایگان است می بایست همین حالا آن را بررسی نمایید. اما اگر همچنان متقاعد نشده اید, در اینجا بررسی دقیق تری وجود دارد.

رزورها

بخشی از گوگل تریپز که آن را مفیدتر یافتم در حقیقت ساده ترین بخش آن یعنی چگونگی عملکرد نرم افزار است. در حقیقت تمامی رزروهای شما از جمله بلیط های هواپیما, و رزروای هتل ها و مهمانخانه ها و ... را یکجا نشان می دهد. روی پرواز آتی کلیک کنید, نرم افزار به شما زمان, ترمینال هواپیمایی و گیت ورودی آن را ( در صورت وجود) اعلام می کند. شماره تائید نیز به عنوان لینکی به ایمیلی که گوگل اطلاعات را از آن پیدا کرده وجود دارد.

مقالات مرتبط


 • شبکه اجتماعی مکان یاب | foursquare
  شبکه اجتماعی مکان یاب | foursquare

  شبکه اجتماعی مبتنی‌بر موقعیت فوراسکوئر  اپلیکیشنی است که مکان‌های عمومی و ادارات، شرکت‌ها، رستوران‌ها و… براساس اطلاعات مکانی (بااستفاده از جی‌پی‌اس اینترنت) درآن ثبت شده است.

 • رسانه های نوین
  رسانه های نوین

  در دوران معاصر رسانه‌های نوین (New media) شامل شبکه‌های اجتماعی مثل فیسبوک، توییتر و گوگل پلاس و شبکه‌های اجتماعی تخصصی نظیر Linkdin می باشد

 • اپلیکیشن وبلر
  اپلیکیشن وبلر

  اپلیکیشنی برای اشتراک گذاری عکس برای گروه ها